Меню

• Методичний матеріал

• Прозорість та інформаційна відкритість закладу

• Розклад занять

• Прайс

Наші координати

м. Київ, вул. Януша Корчака 32-A
Приймальня
т/ф 400 05 05
Відділ заключення договорів
т/ф 400 05 10

    Головною метою освітньої діяльності Центру є навчання і перевірки знань керівників, фахівців з охорони праці і промислової безпеки, спеціалістів на допуск до безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, навчання з електробезпеки (з правом оперативних переговорів та перемикань) та електротехнічних професій. Також Центр проводить перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників.. Форма навчання - очна.

    Відділення охорони праці В Центрі ведеться навчання і перевірка знань  посадових осіб і фахівців з охорони праці, навчання ат перевірка знань з Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів, ліфтів, котлів, трубопроводів пари та гарячої води, посудин, що працюють під тиском, тепловикористовуючих установок та теплових мереж.

Спеціальне навчання з охорони праці:

  • навчання на допуск до безпечного виконання робіт на висоті;
  • навчання на допуск до безпечного виконання верхолазних робіт.

    В сучасно обладнаних кабінетах проводиться навчання спеціалістів з безпечного виконання висотно-верхолазних робіт із застосування спеціальних страхувальних  засобів.

    Відділення навчання з електробезпеки. Проводить навчання електротехнічного, електротехнологічного персоналу та посадовихосіб і спеціалістів з електробезпеки на групу допуску (з правом оперативних переговорів та перемикань). Навчання та перевірка знань фахівців для безпечного виконання робіт пороховими інструментами

    Відділення професійної підготовки і спеціального навчання. Здійснює первинну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників різних професій. З них найбільш потрібні для розвитку економіки: електрогазозварники, водії навантажувачів, стропальники, ліфтери, оператори котельних, машиністи різних агрегатів та машин, електромонтери та електромонтажники, слюсарі-сантехніки та багато інших, близько 70 напрямків.

    Навчальний процес забезпечують керівні, педагогічні, інженерно-технічні працівники Центру та висококваліфіковані спеціалісти вищих навчальних закладів, інспекцій з охорони праці, підприємств, установ, і організацій м. Києва. Педагогічну діяльність у Центрі ведуть викладачі, які мають наукові ступені, вчені та почесні звання: члена-кореспондента Міжнародної кадрової академії, професора (доцента), доктора (кандидата) наук, відмінника освіти та заслуженого працівника України.

сторінка [1] [2]

 

Головна   l   Новини  l   Відділи центру  l   Навчання   l   Контакти