Меню

• Методичний матеріал

• Прозорість та інформаційна відкритість закладу

• Розклад занять

• Прайс

Наші координати

м. Київ, вул. Януша Корчака 32-A
Приймальня
т/ф 400 05 05
Відділ заключення договорів
т/ф 400 05 10

    Центр постійно співпрацює з Державним Департаментом з нагляду за охороною праці, Міністерством охорони навколишнього середовища України, кафедрами Міжрегіональної академії управління персоналом та Київського національного університету будівництва й архітектури. Навчальний процес здійснюється за навчально-тематичними планами й програмами, розробленими спеціалістами Центру та науковими працівниками вище названих установ. Програми навчання передбачають засвоєння слухачами спеціалізованих знань та навичок у галузях охорони праці, ведення робіт із безпечної експлуатації об'єктів і виробництв підвищеної небезпеки, охорони навколишнього середовища; засвоєння методик забезпечення безпечних умов праці при організації та виконанні робіт підвищеної небезпеки.

    У Центрі впроваджені в навчальний процес засоби контролю за якістю теоретичної та практичної підготовки слухачів. З цією метою широко використовується клас персональних комп'ютерів, лабораторія рентгенодіагностики, тощо. Тут створені всі необхідні умови для здійснення навчально-виробничого процесу. Просторі аудиторії й кабінети спеціального призначення, навчально-виробничі майстерні та дільниці обладнані із застосуванням сучасних потреб навчання, оснащені зразками промислового обладнання, найновішими електронними пристроями, технічними засобами для підвищення якості навчання. У навчальному процесі підготовки спеціалістів задіяні комп'ютерні класи, лабораторії, діючі стенди. При необхідності виробниче навчання може проводитися на базі підприємств м. Києва, із якими центр підтримує творчі зв'язки.

    Формування професійних якостей у слухачів Центру здійснюється у відповідності до вимог кваліфікаційних характеристик.

    Найкращі освітні традиції учбового комбінату, що були започатковані у 1956 році в даний час продовжуються і поширюються  Навчально-виробничим центром "Професіонал".

 

сторінка [1] [2]

 

Головна   l   Новини  l   Відділи центру  l   Навчання   l   Контакти